Blank Page – tai kūrybinė profesionalų komanda. Ilgametę patirtį skirtingose srityse sukaupę specialistai – konstruktoriai, dizaineriai, technologai ir kūrybininkai sukūrė šį kursą, kad palengvintu sprendimų ir apsisprendimų naštą įsirenginėjant namus.

Kam naudingas šis kursas?

 • Žmonėms, kurie ruošiasi atnaujinti, susiprojektuoti savo erdves ir baldų sprendimus;
 • Žmonėms, kurie dar tik svajoja apie įkurtuves, tačiau nori turėti žinių bagažą, kad priimtų tinkamiausius sprendimus savo naujiesiems namams;
 • Žmonėms, kurie domisi interjero dizainu bei baldų dizainu ir nori stipriai patobulinti žinias šioje srityje;
 • Žmonėms, kurie jau pradėję kurti savo namų interjero projektą, tačiau nori priimti pagrįstus sprendimus ir pasiekti geriausių rezultatų – kokybiški erdvės estetikos bei ergonomikos sprendimai ir pasiektas geriausias kainos bei kokybės santykis užsakinėjant baldus.

Ką gausite šio kurso metu?

 • Pagrindinius interjero projektavimo principus
 • Žinias kaip sukurti savo interjero "nuotaikų lentą" kitaip vadinamą moodboard`ą
 • Žinias apie namų baldus, jų dizainą, baldines medžiagas bei konstrukcinius sprendimus
 • Galimybę susiformuoti savo erdvės viziją ir tikslią baldų gamybos užduotį, kurią pateikę baldų specialistams gebėsite objektyviai palyginti gautus pasiūlymus;
 • Žinias apie baldų išplanavimą - išdėstymą namų erdvėje
 • Kiekvienos pamokos tekstinę santrauką su vizualais
 • Klausimynus - anketas, kurie padės išsigryninti savo individualius poreikius
 • Naudingas nuorodos į temą atspindinčius šaltinius ir kita naudingą literatūrą


"Mūsų žinios tampa vizija Jūsų tuščiame lape"


Viso kurso metu su Jumis bendrausiu, aš Rūta Bužinskaitė, po architektūros magistro studijų kaupiau platų patirčių spektrą ne tik projektavime, tačiau ir erdvių planavime, interjero sprendimų kūrime, o pastaruosius keturis metus, žinias gilinau išskirtinai unikalių namų erdvių irengimo projektuose bei nestandartinių baldų gamybos srityje.

Kursą sudaro 6 video pamokos (280 min):

1 PAMOKA. Nuo ko prasideda dizainas? Suprasite iš ko susideda ir nuo ko prasideda erdvių dizainas ir baldų kūrimo procesas. Išmoksite ne tik pagrindinius dizaino principus, išsiaiškinsite savo poreikius, bet ir susidarysite sau tinkančius mood board’us.

2 PAMOKA. Baldų medžiagos. Susipažinsite su medžiagomis, kurios naudojamos baldų gamyboje. O svarbiausia suprasite, kokios tų medžiagų savybės ir išmoksite įvertinti, kokios medžiagos yra tinkamiausios vienu ar kitu atveju. Tai leis daryti optimaliausius sprendimus Jums savo namuose!

3 PAMOKA. Virtuvės baldų projektavimas ir baldinė furnitūra. Suprasite kokie svarbiausi baziniai žingsniai turi būti atliekami projektuojant virtuvės baldus. Nuo erdvės planavimo iki tinkamo medžiagų ir konstrukcijų parinkimo. Išsamiai papasakosime apie furnitūras ir jų tipus.

4 PAMOKA. Drabužinės baldų projektavimas ir baldinė furnitūra. Išsiaiškinsit, kokie sprendimai yra esminiai, kuriant drabužinę ar drabužių spintą. Sužinosite, kokie furnitūros tipai yra patogiausi ir tinkamiausi būtent Jūsų atveju.

5 PAMOKA. Darbo erdvė bei vaiko kambarys. Suprasite, kas svarbiausia planuojant darbo bei vaikų erdves namuose, kaip jas paversti ne tik funkcionaliomis, bet ir estetiškai patraukliomis bei skatinančiomis tobulėti.

6 PAMOKA. Kainodara. Atskleisime niuansus, kurie ypatingai svarbūs, norint gauti geriausią kainų pasiūlymą, įvertinti kainos ir kokybės santykį bei išsirinkti patikimiausią tiekėją. Po šios pamokos turėsite tiek žinių, kad su savo turimu biudžetu galėtumėte pasiekti maksimaliusią įmanomą galutinį rezultatą.

Kursų Kaina